Kelebek Chat, Kelebek Sohbet Odalari KelebekChat.Gen.Tr

Spotify, EA SPORTS iş birliği ile FIFA 23’ün resmi soundtrack’ini duyurdu

Her yıl, EA SPORTS tarafından futbolseverler ile buluşan yeni FIFA’nın duyurusu, dünyanın dört bir yanındaki FIFA fanatikleri için büyük bir heyecan yaratıyor. Oyunseverler FIFA 23 ile sahaya çıkma hazırlıkları yaparken Spotify ise bu heyecanı resmi EA SPORTS FIFA 23 soundtrack’iyle ikiye katlıyor. Hem yeni hem kült sanatçıların hem de gelecek vadeden yepyeni hitlerin bir araya gelmesiyle oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkaran FIFA 23 soundtrack’i, merakla beklenen yeni futbol sezonuna eşlik etmeye hazır.

FIFA gibi oyun dünyasını harekete geçiren kültürel anlar yaşandığında bunun Spotify’da dinlenen müziklere yansıdığını görüyoruz. İşte bu yüzden FIFA tutkunlarının Spotify üzerinden dinledikleri favori şarkılar:

Öte yandan oyunseverler, MILKBLOOD ve Pheelz gibi FIFA soundtrack’ine yeni giren pek çok sanatçıyla birlikte, Spotify’ın çalma listesine girip, sevecekleri yeni yeni şarkıları keşfedebilir.

Aşağıda Spotify üzerinden dinlenen EA SPORTS FIFA 23 hakkında daha fazla veri bulabilirsiniz.

EA SPORTS FIFA 23 soundtrack’inde Türkiye’de bugüne kadar en çok dinlenen 5 şarkı:

 1. Obsessed With You” – Central Cee

 2. Ojitos Lindos” – Bad Bunny, Bomba Estéreo

 3. Nail Tech” – Jack Harlow

 4. SAOKO” – ROSALÍA

 5. Fils de joie” – Stromae

EA SPORTS FIFA 23 soundtrack’inde dünya genelinde bugüne kadar en çok dinlenen 5 şarkı:

 1. Ojitos Lindos” by Bad Bunny and Bomba Estéreo

 2. Obsessed With You” by Central Cee

 3. SAOKO” by ROSALÍA

 4. Ahora y Siempre” by Linton, Quevedo

 5. Nail Tech” by Jack Harlow

En fazla FIFA temalı çalma listesi bulunan ilk 5 ülke:

 1. İsveç

 2. Norveç

 3. Danimarka

 4. Finlandiya

 5. İspanya

Spotify Hakkında

Spotify, 2008’de kurulduğu günden bu yana, müzik dinleme alışkanlıklarını sonsuza dek değiştirdi. 80 milyonun üzerinde şarkıyı ve 4 milyondan fazla podcast’i ücretsiz olarak keşfedebilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Ya da Spotify Premium ile offline mod, gelişmiş ses kalitesi, Spotify Connect ve reklamsız müzik deneyimi gibi özelliklere erişim sağlayabilirsiniz. Spotify bugün, 183 pazardan 188 milyonu Premium üye olmak üzere 433 milyonun üzerindeki kullanıcı sayısı ile dünyanın en popüler dijital müzik hizmet platformudur.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Exit mobile version