Kelebek Chat, Kelebek Sohbet Odalari KelebekChat.Gen.Tr

Ekrem İmamoğlu’na kırgın mısınız? Selçuk Bayraktar’dan dikkat çeken cevap

Baykar Teknoloji Lideri ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Habertürk’te katıldığı programda Kübra Par’ın sorularına cevap verdi. Bayraktar, Ekrem İmamoğlu sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.
 

‘BENİM ŞAHISLARLA DERDİM YOK’

Kübra Par’ın “Ekrem İmamoğlu’na kırgın mısınız?” şeklindeki sorusunu yanıtlayan Bayraktar, “Benim daha çok şahıslarla değil, yaklaşımlarla veya o düşünceleri besleyen paradigma ile derdim var. İBB’de 1 seneye kadar TEKNOFEST de düzenledik, deney atölyelerimizi de yürüttük.” dedi.

“SİYASİ HESAPLARLA YAKLAŞILDI, İFTİRALAR ATILDI”

Konuşmasında İBB tarafından T3 Vakfı’na para aktarıldığı yönündeki iddialara değinen Bayraktar, şu ifadeleri kullandı;

Bazı siyasi hesaplarla yaklaşanlar, iftira atanlar oldu. Biz bu işi yürütürken iftiralara sessiz kalındı. Biz bu işi beraber yürütürken o iftiraların hepsine sessiz kalındı. Ben samimi bir tutum olduğunu değerlendirmiyorum. Ben konuyu kişiselleştirmeyi sevmem. Daha çok prensipler üzerinden konuşmayı doğru bulurum. Dolayısıyla asıl mücadele etmemiz gereken şeyi ta kökünden itibaren anlattım. Milyonlarca bileşenden oluşan bir sistem. Siz o takozu yerinden kaldırmayı bilmezseniz, bırakın AKINCI’yı diğer projeleri yapmamız mümkün olamaz.

Exit mobile version