Kelebek Chat, Kelebek Sohbet Odalari KelebekChat.Gen.Tr

Aleyna Tilki’den Uzi açıklaması!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Aleyna Tilki, şarkıcılık kariyerinin dışında açıklamaları ve üç milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı iddialı pozlar ile çok konuşuluyor. Son dönemde iptal edilen konserleri nedeniyle sıkıntılı günler geçiren popçu, önceki gün Emirgan’da görüntülenirken, basın mensuplarının röportaj isteğini geri çevirmedi.

“50 KİŞİLİK EKİBİM VAR”

Ünlü şarkıcı, “Telefonumu unuttum, onu almaya gelmiştim. Keyifli gidiyor ama son zamanlarda iptal edilen konserlerimle ilgili konuşmak istemiyorum, zaten bununla ilgili üzüntümü belirtmiştim. Benim 50 kişilik bir ekibim var. Konserlerimin iptal olması sadece benim değil, onların da hayatını çok olumsuz etkiliyor ve bu durumdan dolayı çok üzülüyorum. Bu konuda çok hassas hissediyorum kendimi ve gerçekten çok duygulanıyorum” dedi.

“MURDA İLE İLGİSİ YOK”

Tilki, geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de vereceği konsere son anda “Sözleşmem ihlal edildi” diyerek çıkmamış ancak asıl nedenin rapçi Murda ile yaşadığı “Sahneye en son ben çıkarım” tartışması olduğu iddia edilmişti. Bu iddianın hatırlatılması üzerine 22 yaşındaki şarkıcı, “Bir sıra kavgası olmadı. Sözleşmemi ihlal ettiler, ondan dolayı çıkmama kararı aldım. Bu durumun Murda ile ilgisi yok” sözleriyle, söz konusu dedidokuya açıklık getirdi.

ANNELER GÜNÜ’NDE SÜRPRİZ

Annesi Havva Öztel’in çıkardığı şarkı hatırlatılan Aleyna Tilki, “Annemin şarkı çıkarması beni mutlu ediyor ve Anneler Günü’nde bir sürprizimiz olacak” şeklinde konuştu.

“GEÇMİŞTE AŞK YAŞAMADIK”

Magazin gündeminden düşmeyen Tilki, adının aşk dedikodularına karıştığı rapçi Uzi ile ilgili sorular üzerine şu ifadeleri kullandı:

Doğum gününü kutladım, çok gerçek ve iyi bir insan. Belki bir gün iş yaparız, geçmişte aşk yaşamadık. Öyle bir şey olmadı arkadaşlar.

UZİ PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Geçtiğimiz günlerde Uzi ile çektiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan popçu, Instagram gönderisine, “Tanıdığım en gerçek insanlardan birisin. Kalbinin ve hikayenin derinliğinin karşılığı ömür boyu huzurlu bir yaşam. İyi ki doğdun” notunu düşmüştü.

“ÇOCUKLUK ARKADAŞIM”

Yakın zamanda yurt dışına albümünü tamamlamaya gideceğini ve bir şarkı daha çıkaracağını söyleyen şarkıcı, yanındaki beyefendiden “Çocukluk arkadaşım” diyerek bahsederken, muhabirlere teşekkür ederek evinin yolunu tuttu.

Exit mobile version